Духова шафа Siemens електрична, 71л, A+, пара, дисплей, конвекція, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_HS736G3B1_PR1
128 575 ₴
115 718 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудовувана духова шафа з функцією пари. Духова шафа Siemens HS736G3B1 є функціональним та ефективним рішенням для готування різноманітних страв. З її допомогою можна використовувати різні режими готування, включаючи конвекцію та парову обробку, щоб досягти оптимальних результатів. Зручний дисплей та інтуїтивне керування роблять процес готування ще більш комфортним. Крім того, висока енергоефективність та вбудовані заходи безпеки роблять цю духовку важливим елементом в будь-якій кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Страна производитель | Германия |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Приготовление на пару | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | Захисне відключення |
| Высота | 59.5 см мм |
| Высота для встраивания | 585 мм |
| Глубина | 54.8 см |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Довжина кабелю для підключення | 1.2 м |
| Дополнительно | Резервуар з водою знаходиться у непомітному місці за дисплеєм приладу; Максимальна температура нагрівання вікна дверцят: 40°С |
| Духовка | електрична |
| Цвет | Черный |
| Цвет ручки | Черный |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Напряжение | 221 В В |
| Объем | 71 л мл |
| Мощность подключения | 3.6 кВт |
| Потребление электроэнергии | 0.87 кВт |
| Тип | Встраиваемая |
| Управление | Сенсорное |
| Ширина | 59.4 см мм |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 115 718 ₴











