Рушникосушка Mario електрична Урбан-I, 810x500x85мм, таймер-регулятор 2.0, нерж.сталь, чорний матовий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2.3.8300.10.BM_PR1
10 432 ₴
9 389 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електросушарка для рушників побутова Урбан-I 810x500-85мм. Обладнана таймер-регулятором та конектором для підключення в розетку з будь-якого боку. Сумісна з комплектом прихованого підключення. Має 9 ребер та стояки з круглої труби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Марио |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность | 110 Вт |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | таймер-регулятор |
| Класс защиты | I |
| Корпус | нержавіюча сталь |
| Количество ребер | 9 шт |
| Максимальная температура | 55 °C |
| Монтаж | встановлюється на стіну |
| Напряжение | 230-220 В В |
| Розміри | 810x500-85 |
| Степень защиты | IP44 |
| Тип | Электрический |
Информация для заказа
- Цена: 9 389 ₴



