
Випрямляч для волосся Beurer, темп 120-220°C, 35Вт, керам. турмалін, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_HS_30_PR1
1 092 ₴
983 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Випрямляч для волосся з покриттям із кераміки та кристалічного турмаліну. Для особливо делікатного випрямлення волосся. Закруглені пружні пластини допоможуть легко укласти пряме або кучеряве волосся.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 363 г |
| Дополнительно | індикатор готовності до використання; блокування пластин; Soft Touch покриття; поворотний шнур; заокруглені пластини; багатоступінчастий контроль температури |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Інструкція; Гарантійний талон; Випрямляч для волосся |
| Максимальная температура нагрева | 220 °C |
| Материал | Пластик |
| Минимальная температура нагрева | 120 °C |
| Особенности | петля для підвішування; автовідключення |
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Покрытие нагревательного элемента | турмалін; кераміка |
| Мощность | 45 Вт Вт |
| Назначение | для гладкої зачіски |
| Режими | швидке нагрівання; регулювання температури; автовимкнення |
| Серия | - |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
Информация для заказа
- Цена: 983 ₴



