
Витяжка Faber Т-подібна, 90см, 1186м.куб/год, Stilo Comfort Bk Matt A90, чорний матовий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_325.0618.783_PR1
20 475 ₴
18 428 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Италия |
| Уровень шума | 69 дБ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Черный матовый |
| Максимальная производительность | 1186 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 250 Вт Вт |
| Производительность | 710 м³/год |
| Тип вытяжки | Т-подібна |
| Давление | 540 Па |
| Управление | електронне |
| Ширина | 90 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 428 ₴



