
Витяжка Faber вбудована, 60см, 1119м.куб/год, In-Nova Premium Wh M A60, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_305.0625.312_PR1
24 781 ₴
22 303 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Италия |
| Уровень шума | 69 дБ |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет | Белый |
| Максимальная производительность | 1119 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 250 Вт Вт |
| Производительность | 670 м³/год |
| Тип монтажа | повновбудована |
| Давление | 580 Па |
| Управление | електронний датчик |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 22 303 ₴



