
Витяжка Cata вбудована, 50см, 1200м.куб/год, Gt-Plus 45 bk, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_02030408_PR1
4 680 ₴
4 212 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Страна производитель | Китай |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | проста в установці система; фільтри, які можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Класс энергопотребления | C |
| Цвет | Черный |
| Максимальный уровень шума | 65 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 50 дБ |
| Мощность | 200 Вт Вт |
| Производительность | 1115 м³/год |
| Тип монтажа | вбудована |
| Давление | 400 Па |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 50 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 212 ₴



