Витяжка Cata телескопічна, 60см, 700м.куб/год, TFB-5160 bk, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_02034408_PR1
3 770 ₴
3 393 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина | 595 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 297 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтр | металлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Клас гідродинамічної ефективності | E |
| Класс энергопотребления | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності фільтрації жирів | E |
| Цвет | Черный |
| Максимальный уровень шума | 61 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 48 дБ |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | світлодіодне |
| Мощность | 65 Вт Вт |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 297.2 м³/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 158.4 м³/год |
| Производительность | 700 м³/год |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Тип монтажа | вбудована |
| Давление | 170 Па |
| Управление | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 3 393 ₴



