


Витяжка Faber телескопічна, 90см, 1235м.куб/год, Maxima Ng Touch Ev8 Led X A90, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_315.0635.147_PR1
23 728 ₴
21 355 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Турция |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині; покриття |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 1235 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 250 Вт Вт |
| Производительность | 740 м³/год |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Давление | 530 Па |
| Управление | Сенсорное |
| Ширина | 90 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 21 355 ₴



