
Витяжка Gorenje купольна, 50см, 450м.куб/год, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_WHC529E4X_PR1
6 993 ₴
6 294 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чудовий огляд для куховарення. Останні моделі витяжок оснащені LED підсвіткою, що забезпечує чудовий огляд варильної поверхні та стільниці навколо. Вбудовані світлодіоди високоефективні й - у порівнянні з іншими світильниками - забезпечують краще освітлення, більш подібне до природного світла, з мінімальним використанням енергії та до тридцяти разів довшим терміном корисного використання. Грамотно розташовані світлодіоди забезпечують оптимальне освітлення варильної поверхні та залишаються важливим естетичним і функціональним елементом кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 16.6 см мм |
| Висота (макс.) | 63 см |
| Висота (мін.) | 33 см |
| Глубина | 45 см |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Жироуловлюючий фільтр | алюмінієвий |
| К- ть швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Клас гідродинамічної ефективності | C |
| Класс энергопотребления | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності фільтрації жирів | B |
| Цвет | Серый |
| Максимальная производительность | 450 м³/год л/ч |
| Максимальный уровень шума | 65 дБ |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Освещение | LED |
| Мощность | 112 Вт Вт |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 450 м³/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 242 м³/год |
| Режими | Рециркуляції повітря; Відводу повітря |
| Річне споживання електроенергії | 38.2 кВт |
| Тип вытяжки | Купольная |
| Управление | кнопкові перемикачі |
| Ширина | 50 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 294 ₴



