Витяжка Faber вбудована, 52см, 1035м.куб/год, Inka Lux Evo Wh Matt A52, білий матовий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_305.0665.357_PR1
17 995 ₴
16 196 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Италия |
| Уровень шума | 67 дБ |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Белый матовый |
| Максимальная производительность | 1035 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 240 Вт Вт |
| Производительность | 620 м³/год |
| Давление | 540 Па |
| Управление | електронне |
| Ширина | 52 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 196 ₴



