Змішувач для кухні Deante Aster, довж.виливу - 209мм, поворотний, витяжний, 1важіль, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BCA_A73M_PR1
5 979 ₴
5 381 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус змішувача виготовлений з високоякісної латуні. Інноваційне та міцне покриття Bianco. Змішувач оснащений аератором для аерації струменя. З'єднувальні шланги в комплекті. Клас витрати (4-9 л/хв) дозволяє знизити витрату води. Змішувач оснащений зворотними клапанами, щоб змішана вода не поверталася в інсталяцію. Змішувач з функціональним висувним носиком. Тільки найкращі матеріали, якість яких ми підтверджуємо дослідженнями в лабораторії. Міцні кінці шланга з латуні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Версія | з одним важелем |
| Довжина виступу гусака | 209 мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шуму | I |
| Колекція | Aster |
| Максимальный расход воды | 9 л |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Особенности | зворотній клапан |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Розмір аератора | M22 |
| Способ монтажа | стоячий |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | сотовий |
| Тип зливу | висувний злив |
Информация для заказа
- Цена: 5 381 ₴



