Вішалка Deante Jasmin для рушників, настінна, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ADJ_N621_PR1
1 283 ₴
1 155 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тільки найкращі матеріали, якість яких ми підтверджуємо дослідженнями в лабораторії. Високоякісна нержавіюча сталь. Матеріал легко чистити і доглядати. Пропонуємо спеціальний засіб, безпечний для очищуваних поверхонь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 50 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 650 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 70 мм |
| Комплектация | монтажний комплект |
| Серия | JASMIN |
| Тип | вішалка |
Информация для заказа
- Цена: 1 155 ₴



