Тільки найкращі матеріали, якість яких ми підтверджуємо дослідженнями в лабораторії. Високоякісна нержавіюча сталь. Матеріал легко чистити і доглядати. Пропонуємо спеціальний засіб, безпечний для очищуваних поверхонь.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 94 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип | Стакан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 107 мм |
| Цвет | Хром |
| Комплектация | монтажний комплект |
| Монтаж | Настенный |
| Серия | JASMIN |
Информация для заказа
- Цена: 765 ₴



