Тримач Deante Jasmin для туалетного паперу, настінний, хром — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ADJ_0221_PR1
1 291 ₴
1 162 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тільки найкращі матеріали, якість яких ми підтверджуємо дослідженнями в лабораторії. Високоякісна нержавіюча сталь. Матеріал легко чистити та доглядати. Пропонуємо спеціальний засіб, безпечний для очищуваних поверхонь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Хром |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 14 см мм |
| Глубина | 7 см |
| Монтаж | Настенный |
| Серия | JASMIN |
| Тип | Тримач для паперу |
| Ширина | 14.3 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 162 ₴



