Щітка Deante Jasmin туалетна, підвісна, хром — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ADJ_0711_PR1
1 186 ₴
1 067 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тільки найкращі матеріали, якість яких ми підтверджуємо дослідженнями в лабораторії. Високоякісна нержавіюча сталь. Матеріал легко чистити та доглядати. Пропонуємо спеціальний засіб, безпечний для очищуваних поверхонь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 34.6 см мм |
| Глубина | 13.3 см |
| Цвет | Хром |
| Материал | Сталь 304 |
| Особенности | Монтажний комплект в наборі |
| Серия | JASMIN |
| Тип | Щітка туалетна |
| Ширина | 11.5 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 067 ₴



