


Мийка кухонна Deante Momi, граніт, квадрат, без крила, 500х440х230мм, чаша - 1, врізна, чорний матовий + кухонна дошка — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZKM_N103_PR1
11 587 ₴
10 428 ₴
Можливість установки під стільницею
Варіант установки під стільницею - одна з ключових особливостей раковин цієї серії. Це тенденція, яка набирає популярності, оскільки вона поєднує як естетику, так і функціональність.
Гранітна масківниця
Зроблена з того ж матеріалу, що і мийка, вона ідеально поєднується з нею, створюючи єдине і гармонійне ціле. Ця маленька деталь значно підвищує естетику кухні, створюючи атмосферу вишуканої елегантності.
Автоматична пробка CLICK
Його елегантний дизайн чудово поєднується з мінімалістичною естетикою гранітної кухонної раковини. Ця кнопка зі смаком дозволяє миттєво закривати або відкривати потік води одним рухом пальця.
Дошка в комплекті
Ця універсальна дошка забезпечує відмінний простір для приготування їжі - від нарізки овочів до подачі закусок і створення ефектною точки для демонстрації кулінарних творінь. Виготовлена з матеріалу HPL з підвищеною стійкістю до подряпин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Тип поверхности | Матовая |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 200 мм |
| Довжина вирізу | 460 мм |
| З сифоном | Да |
| Число отверстий | 2 |
| Материал | Гранит |
| Монтаж | вpізний; підвісний |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Особенности | компактний сифон Space-saver дозволяє обмежити місце під мийкою; можливість підключення посудомийної / пральної машини; обробна дошка в комплекті; зливна кришка в комплекті |
| Розміри врізного отвору (під стільницю) | 480х420 |
| Розміри мийки | 440х500х230 |
| Ширина вирізу | 400 мм |
- Цена: 10 428 ₴



