



Стакан Deante Round душового піддону, напівкругла, 90 см, хром — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ADR_0911_PR1
1 030 ₴
927 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тільки найкращі матеріали, якість яких ми підтверджуємо дослідженнями в лабораторії. Висока якість матеріалів. Приховані кріплення. Пропонуємо спеціальний засіб, безпечний для очищуваних поверхонь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 95 мм |
| Глубина | 98 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Хром |
| Комплектация | монтажний комплект |
| Материал | Скло; Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настенный |
| Объем | 200 мл мл |
| Серия | Round |
| Тип | Кухоль |
Информация для заказа
- Цена: 927 ₴



