



Кріплення ТВ фіксоване 2E Letriovgu 55"- 60" 35кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E2GEN556035FIXPO_PR1
12 449 ₴
11 204 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості:
- Розмір екрана 55-60″
- Точне вирівнювання дисплея
- Перегляд у вертикальній або альбомній орієнтації
- Сумісність VESA
- Вантажопідйомність 35 кг
Можливість встановлення у вертикальній або горизонтальній орієнтації – одне рішення для будь-якої інсталяції. Висувне фронтальне розширення забезпечує швидкий доступ для під час встановлення та обслуговування. Профіль: 49~223 мм. Розмір 1 209 × 540 × 49~223 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | фіксоване |
| Максимальна діагональ | 60" |
| Материал | cталь |
| Мінімальна діагональ | 55" |
| Назначение | кріплення телевізорів |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 1209x540x49~223 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм; 300x200 мм; 300x300 мм; 400x200 мм; 400x300 мм; 400x400 мм; 600x400 мм; 800x400 мм; 800x600 мм; 600x600 мм |
| Тип | настінне кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 11 204 ₴



