



Стрічка світлодіодна LEDVANCE FLEX AUDIO TV 1,8W, 2M RGB COLORSEN USB — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4099854095283_PR1
1 482 ₴
1 334 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LEDVANCE – один зі світових лідерів із виробництва рішень у галузі освітлення для професійного й побутового застосування, який надає широкий вибір світлодіодних світильників, передових світлодіодних ламп, інтелектуальних систем Smart Home. Neon Flex стане справжньою окрасою інтер’єру, створить модні акценти, додасть драйву геймерам або затишку оселі. Реалізуйте творчі задуми з кольоровим світлодіодним контуром Neon Flex!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 5 В |
| Мощность | 1.8 Вт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 см мм |
| Питание | підключення: USB |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | RGB |
| Особенности | датчик, який реагує на звук та налаштовує зміну кольорів під ритм музики |
| Сертификация | CE; UKCA |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | світлодіодна стрічка |
Информация для заказа
- Цена: 1 334 ₴



