Випрямляч 2в1 Remington One Straight&Curl, 2в1 випрямляч та плойка, темп.режимів-5, 150-230С, кейс та рукавичка в комплекті,
- Готово к отправке
- Код: ERC_S6077_PR1
3 315 ₴
2 984 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Remington ONE STRAIGHT & CURL - це унікальний випрямляч 2 в 1, який надає можливість не лише випрямляти волосся, але й створювати красиві локони. Інноваційний дизайн дозволяє легко змінювати стиль волосся, підкреслюючи індивідуальність. Плаваючі пластини забезпечують рівномірний контакт з волоссям, надаючи йому гладкість і блиск. Система нагріву Pro+ забезпечує стабільну температуру для ідеальних результатів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Плойки |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | автоматичне вимикання |
| Вес | 494 г |
| Диаметр щипцов | 32 |
| Питание | від мережі |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Інструкція; Гарантійний талон; Термозахисна рукавичка; Стайлер; Рукавичка для укладання; щипці ; Насадки; чохол для зберігання |
| Кіл-ть температурних режимів | 5 |
| Максимальная температура нагрева | 230 °C |
| Материал | Пластик |
| Минимальная температура нагрева | 150 °C |
| Особенности | іонізація; плаваючі пластини; з терморегулятором |
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Покрытие нагревательного элемента | турмалін; кераміка |
| Назначение | для гладкої зачіски; для ефекту «природної хвилі»; для спіральних (вертикальних) локонів; для горизонтальних локонів |
| Режими | іонізація; автовимкнення; створення хвиль; вертикальні локони; горизонтальні локони; створення гладкої зачіски; захист від перегрівання; поворот шнура на 360° |
| Розмір пластини | 110 мм |
| Серия | One Straight&Curl |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
| Час нагріву до потрібної температури | 20 сек |
Информация для заказа
- Цена: 2 984 ₴











