
Набір для кухні Deante Legato, стальна мийка ZEL_X113 + зміш. BOC_062M, сталь — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZELA0113_PR1
4 781 ₴
4 303 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високоміцна нержавіюча сталь. Мийка з сифоном для підключення до посудомийної машини. Природні антисептичні властивості сталі. Спеціальний засіб, безпечний для очищуваних поверхонь. З'єднувальні шланги у комплекті, 45 см. Змішувач обладнаний струменевим аератором. Монтажна втулка полегшує установку змішувача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Португалия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | одноважільний |
| Довжина вирізу | 740 мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 350 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Діапазон виливу змішувача | 180 мм |
| З сифоном | Да |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Клас витрати води | A - 9.1-15 л/хв |
| Клас шуму | II (20 < x ≤ 30) |
| Колекція | Legato |
| Цвет | Стальной |
| Монтаж | стоячий |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 435 x 760 x 145 |
| Тип аератора | стільниковий |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 415 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 303 ₴



