


Набір для кухні Deante Zorba, гранітна мийка ZQZ_7103 + зміш. BEN_762M, пісок — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZQZA7103_PR1
7 422 ₴
6 680 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Властивості граніту Deante: стійкість до ударів, витривалість при високій температурі, стійкість до вигорання, термічний удар. Мийка з сифоном для підключення до посудомийної машини. Аксесуари із автоматичним відключенням зливу. Гідрофобні властивості відштовхують молекули води. Спеціальний засіб, безпечний для очищуваних поверхонь. Тільки найкращі матеріали, якість яких підтверджено лабораторними випробуваннями. З'єднувальні шланги у комплекті, 45 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Песочный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | одноважільний |
| Глибина раковини | 170 мм |
| Довжина вирізу | 420 мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Діапазон виливу змішувача | 180 мм |
| З сифоном | Да |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Клас витрати води | Z ≤ 9 (4 - 9) |
| Клас шуму | I (x ≤ 20) |
| Колекція | ZORBA |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Монтаж | стоячий |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Поверхня мийки | матова |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 440 x 440 x 184 |
| Тип аератора | стільниковий |
| Тип монтажа | врізна |
| Ширина вирізу | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 680 ₴



