Тільки найкращі матеріали, якість яких ми підтверджуємо дослідженнями в лабораторії. Пропонуємо спеціальний засіб, безпечний для очищуваних поверхонь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 55 см мм |
| Глубина | 10 см |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Поверхность | полірована |
| Тип | сушка для посуду |
| Ширина | 24 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 874 ₴





