Мультиварка-скороварка Tefal Cook4me Touch, 1600Вт, чаша-6л, сенсорне керув., 13 програм, метал/пластик, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_CY912830_PR1
17 105 ₴
15 394 ₴
ТАКА РОЗУМНА МУЛЬТИВАРКА-СКОРОВАРКА
Cook4me Touch зробить за вас важку роботу, щоб ви насолоджувались процесом
Пара під контролем
Автоматизує безпечну систему випуску пари без ризику отримати опік.
Більше непотрібно гадати
! Вкажіть перед стартом приготування кількість порцій чи гостей — і Cook4me Touch розрахує та приготує все сама. Слідкуйте за підказками в додатку!
Мультиварка-скороварка, що все робить сама
Cook4me Touch визначить за вас необхідний час, тиск і температуру. Тому ви можете відпочивати й очікувати на сповіщення про готовність в мобільному додатку Cook4me Touch.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.4 кг |
| Программы приготовления и функции | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | Захист від перегрівання; Блокування кришки |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 37.6 x 35.4 x 33.5 см |
| Общий объем | 6 л |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Гарантійний талон; Мультиварка; Інструкція; контейнер для приготування на пару; Контейнер для конденсату |
| Количество программ | 13 шт |
| Материал корпуса | пластик; метал |
| Особенности | Мультіповар; Таймер; збереження страви гарячою |
| Мощность | 1600 Вт Вт |
| Программы | Розігрів; Тушкування; Пароварка; Смаження |
| Тип | мультиварка-скороварка |
| Управление | Сенсорное |
- Цена: 15 394 ₴












