Холодильник LG з нижн. мороз., 203x60х68, холод.відд.-277л, мороз.відд.-107л, 2дв., E, NF, інв., диспл зовн., зона св-ті, Metal
- Готово к отправке
- Код: ERC_GC-B509SESM_PR1
32 425 ₴
29 182 ₴
Швидке та рівномірне охолодження
Панель холодного повітря у верхній частині холодильника забезпечує на 32%* швидше і рівномірне охолодження, щоб ваші продукти зберігалися свіжими ще довше.
Тиха робота
Рівень шуму у нових холодильниках LG DoorCooling 36 дБ, що на 25% нижче, ніж у попередніх моделях. Тиха та надійна робота, щоб нічого не порушувало вашого спокою вдома.
Просте та зручне зберігання
Удосконалена складана полиця тепер має два етапи складання, що дозволяє зберігати великі та габаритні продукти чи страви.
Розумний контроль холодильника
З смартфоном та додатком LG ThinQ™ ви можете віддалено регулювати налаштування температури, щоб завжди бути готовим до галасливої вечірки.
Елегантний та практичний мінімалізм
Новий холодильник із нижньою морозильною камерою – втілення функціональності та стилю в елегантному корпусі. Мінімалістський дизайн максимізує елегантність та зручність.
Багатопотокове охолодження Multi Air Flow
Система багатострумового охолодження (Multi Air Flow) рівномірно розподіляє холодне повітря для того, щоб продукти залишалися свіжими довше навіть на верхніх полицях холодильника.
Smart Inverter
Компресор Smart Inverter відрізняється економічністю та меншим рівнем шуму в порівнянні з моделями зі звичайним компресором.
Smart Diagnosis™
Функція Smart Diagnosis™ від LG – це швидкий та легкий спосіб виявити та усунути неполадки. Просто зателефонуйте на гарячу лінію підтримки клієнтів LG та помістіть телефон на холодильник. Після цього холодильник встановить з'єднання з комп'ютером, який виконає діагностику за лічені секунди та надасть миттєве рішення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Общий объем | 384 л |
| Класс энергопотребления | E |
| Объем морозильной камеры | 107 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 75 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| No Frost | Total No Frost |
| Высота | 203 см мм |
| Глубина | 68.2 см |
| Дополнительно | LED-освітлення; лоток для яєць; кришка Moist Balance Crisper для підтримання оптимальної вологості; Складна полиця |
| К-ть полиць на дверцятах | 4 |
| Клімат клас | SN-T |
| Цвет | Бежевый |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Количество камер | 2 шт |
| Количество полок в морозильной камере | 3 |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 |
| Ледогенератор | Да |
| Материал полок | загартоване скло |
| Навішування дверей | Да |
| Обсяг холодильної камери | 277 л |
| Розташування дисплея | зовнішній |
| Расположение морозильной камеры | знизу |
| Розташування ручок | горизонтальне |
| Система розморожування | Total No Frost |
| Потребление электроэнергии | 257 кВт/рік |
| Тип | холодильник двокамерний |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип освещения | LED |
| Тип ручок | Приховані |
| Холодоагент | R600a |
| Время сохранения холода | 16 г |
| Ширина | 59.5 см мм |
- Цена: 29 182 ₴











