Варильна поверхня Gorenje індукційна, 30см, Доміно, PowerBoost, поєднання конфорок, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GI3201SYBSC_PR1
15 892 ₴
14 303 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покращуйте свій досвід приготування їжі за допомогою нового сенсорного інтерфейсу користувача для кожної зони на плитах Gorenje. Завдяки цій інноваційній функції ви матимете точний контроль над кожною зоною нагрівання, дозволяючи легко готувати кілька страв одночасно. Сенсорне керування інтуїтивно зрозуміле та швидко реагує, що дозволяє легко регулювати рівень нагрівання та налаштування для кожної зони. Завдяки елегантному сучасному дизайну ця варильна поверхня стане ідеальним доповненням до будь-якої кухні. Відчуйте неперевершений контроль приготування їжі завдяки новому сенсорному інтерфейсу користувача для кожної зони на плитах Gorenje.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Словения |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Индукционная |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Вес | 4.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | блокування від дітей |
| Габарити | 30 х 5.8 х 52 |
| Задня в центрі | Ø 14.5 см, 1.2/1.6 кВт |
| Кількість конфорок | 2 шт |
| Особенности | Індикатор залишкового тепла; шліфовані краї |
| Передня в центрі | Ø 23 см, 1.5/2 кВт |
| Мощность подключения | 3.6 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 28.3-28.5 х 7 х 49 |
| Тип поверхности | індукційна |
| Управление | сенсорне; TouchControl |
| Функции | таймер; функція PowerBoost; автоматичне визначення розміщення посуду - функція AutoDetect |
Информация для заказа
- Цена: 14 303 ₴











