IP-Камера TP-LINK Tapo C520WS 4MP N300 1xFE LAN зовнішня поворотна — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_TAPO-C520WS_PR1
3 197 ₴
2 877 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішня камера Wi-Fi з панорамуванням/нахилом. Тепер у 1,7 рази більше пікселів, ніж у 1080p, що забезпечує чіткіше відео та яскравіші фотографії. ШI ідентифікує людей, домашніх тварин і транспортні засоби, сповіщаючи користувачів за потреби. Відрегулюйте чутливість виявлення руху та налаштуйте зони/межі активності для вашої зручності. Ви також можете ввімкнути режим патрулювання, щоб камера курсувала між двома налаштованими точками.Дві потужні зовнішні антени забезпечують ширше покриття бездротового зв’язку (до 150 метрів на відкритих місцях) і більш стабільне з’єднання. Ви також можете підключити свою камеру до мережі через порт RJ45 Ethernet.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 3.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервоне підсвічування | Да |
| Інші інтерфейси | Слот для карти microSD |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіозв'язок | двостороння |
| Бездротова мережа | Да |
| Встроенный динамик | Да |
| Выполнение | поворотна |
| Дополнительно | підтримка WDR; 128 біт AES шифрування SSL/TLS; вбудовані прожектори; пряма трансляція; гучність сирени - 93 дБ; Google Assistant; Amazon Alexa |
| Питание | DC 9В; 100-240 В |
| Захист | IP66 |
| Кнопка Reset | Да |
| Комплект поставки | адаптер живлення; інструкція; камера; кабельні кріплення; гвинти; кріпильний шаблон; водонепроникна пломба; монтажні анкери; гвинти кронштейна; Монтажний кронштейн |
| Мережевий інтерфейс | LAN |
| Мережеві протоколи | ONVIF; RTSP |
| Операционная система | Android; iOS |
| Размер | 123.8 × 123 × 90 |
| Розподільна здатність | 2560×1440 |
| Сенсор | 1/3 CMOS |
| Сертификация | FCC; CE; RCM; RoHS |
| Стандарти безпеки | WPA/WPA2-PSK |
| Температура зберігання | -40...+60 °C |
| Температура робоча | –30...+60 °C |
| Тип | ip-камера (цифрова) |
| Формат стиснення відео | H.264 |
| Функции | Виявлення із ШІ; Системне сповіщення; Системне сповіщення зі знімком (сервіс Tapo Care) |
| Скорость потока | 15 к/сек |
| по вертикалі | 53 градусів |
| по горизонталі | 95 градусів |
| по діагоналі | 112 градусів |
Информация для заказа
- Цена: 2 877 ₴











