

Холодильник з нижн. мороз. камерою Gorenje, 161х55х56см, 2 двері, 160(78)л, А+, механіч. упр. , Зона св-ті, сірий — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_RK416EPS4_PR1
16 976 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Холодильник Gorenje RK416EPS4 це граціозна та елегантна модель від європейського виробника побутової техніки та меблів gorenje. Дана модель чудово доповнить дизайн і стане чудовим інтер'єрним доповненням до кухонних меблів та техніки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Общий объем | 238 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Объем морозильной камеры | 78 л |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 50 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 161.3 см мм |
| Глубина | 55.8 см |
| Дополнительно | ящик для овочів і фруктів; 2 лотки для яєць ; контейнер для льоду |
| Цвет | Серый |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Обсяг холодильної камери | 160 л |
| Приєднувальна потужність | 138 Вт |
| Тип | холодильник з морозильником; холодильник двокамерний |
| Тип дверей | лаковані |
| Управление | Механическое |
| Функції / можливості | Світлодіодне освітлення; Прихований конденсатор |
| Ширина | 55.4 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 976 ₴



