Набір столових приборів ARDESTO Gemini Hammered, 24 прибори, нержавіюча сталь — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_AR1924HS_PR1
1 289 ₴
1 160 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір столового приладдя з 24 предметів. Включає в себе: ложки, виделки і ножі. Приладдя виконано з нержавіючої сталі з дзеркальною поліровкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Упаковка | Коробка |
| Состав набора | |
| Вилка столовая | 6 шт |
| Ложка столовая | 6 шт |
| Ложка чайная | 6 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | 199 мм, 41 г |
| Цвет | Серебряный |
| Количество предметов | 24 шт |
| Ложка | 194 мм, 51 г |
| Набір розрахований на кількість персон | 6 |
| Нж столовий | 6 шт |
| Нож | 230 мм, 90 г |
| Особенности | Можна мити в посудомийній машині; Дзеркальне полірування |
| Тип | Набір столових приборів |
| Чайна ложка | 135 мм, 22 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 160 ₴









