Акустична система 2E SoundXTube Plus TWS, MP3, Wireless, Waterproof Red — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E-BSSXTPWRD_PR1
2 012 ₴
1 811 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портативна акустична система червоного кольору з двома активними динаміками 52 мм та двома великими пасивними радіаторами загальною потужністю 40 Вт відтворює звук у діапазоні від 80 Гц до 18 кГц. Чудове рішення для подорожей, пікніків і вечірок просто неба. 2E SoundXTube Plus TWS оснащено рознімом USB Type-C з підтримкою функції Quick Charge, технологіями Bluetooth 5.0, DSP, CSB та Hands-Free. Завдяки акумулятору ємністю 3 000 мА год вона здатна працювати без підзаряджання до 24 год. А захист рівня IPX6 гарантує надійну роботу навіть за не дуже сприятливих погодних умов.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 40 Вт |
| Чувствительность | 65 дБ |
| Тип | Портативные |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3000 мАг |
| Бездротові комунікації | Bluetooth |
| Входы | AUX (3.5 мм); USB-C |
| Дальность действия | до 18 м |
| Дополнительно | Мікшерний пульт; Hands-free; Технологія розширення стерео DSP; Покриття Soft-Touch; Ремінь для перенесення; Стійкість до зношування й вологи; Tехнологія CSB , Захист IPX6 |
| Цвет | Алый |
| Количество динамиков | 2 |
| Розміри драйверів | 52 мм |
| Время автономной работы | 24 |
| Время зарядки аккумулятора | 3 години час |
| Частотный диапазон | 18 - 18000 |
Информация для заказа
- Цена: 1 811 ₴









