

Шафа ZPAS 19", 42U, SZB IT, передні скляні двері, 600x1000 мм, максимально 1500кг, сіра — Новый
- Готово к отправке
57 709 ₴
51 938 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Всі отвори у верхній і нижній панелях закриті заглушками, що виламуються.
- Отвори шириною 71 мм дозволяють вводити кабелі з 3-фазними роз'ємами
- Зручне встановлення обладнання завдяки юнітовій розмітці на профілях
- Максимальний кут відкриття передніх та задніх дверей – 180 градусів
- Можливий вибір лівостороннього або правостороннього навішування дверей
- Підходять для з'єднання рядами у системі шаф Data Box
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zpas |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 42 U, 196.3 см мм |
| Глубина | 100 см |
| Цвет | Серый |
| Материал | сталь; скло |
| Тип | Монтажна шафа підлогова |
| Тримальна здатність (статична) | 1000 кг |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 51 938 ₴



