Шафа ZPAS 19", 42U, SZB IT, одностулкові передні та задні перфоровані двері, 600х800 мм, максимально 1000кг, чорна — Новый
- Готово к отправке
49 375 ₴
44 438 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Збірна несна конструкція містить нижню і верхню плити, а також чотири несні стійки. Каркас, бічні стінки, двері, пофарбовані порошковою фарбою з великою структурою. Монтажні та поперечні профілі покриті алюцинком.
Ступінь захисту шафи відповідає IP20 згідно зі стандартом EN 60529 (не належить до введення зі щіткою).
Особливості:
- Отвори для кабелю завширшки 71 мм у нижній і верхній частині, що дають змогу введення кабелів із трифазними роз'ємами
- Всі отвори в нижній і верхній плитах закриті виламувати заглушками
- Нумерація U на несних профілях
- Максимальний кут відкриття передніх і задніх дверей: 180°
- Можливість зміни напряму відкриття дверей/встановлення шафи без ніжок, прямо на підлозі (немає виступальних частин під шафою)
- Виріб пристосований для з'єднання в ряди системи встановлення типу Data Box
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zpas |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 42 U, 196.3 см мм |
| Глубина | 80 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Сталь |
| Тип | Монтажна шафа підлогова |
| Тримальна здатність (статична) | 1000 кг |
| Ширина | 60 см мм |
| Ширина стойки | 19 " |
Информация для заказа
- Цена: 44 438 ₴



