Набір для кухні Deante Corio, гранітна мийка ZRC_2113 + зміш. BMO_N62M, графіт — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZRCB2113_PR1
5 651 ₴
5 086 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
УнІкальні властивості гранітної мийки Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару. Найдовша гарантія, 18 років. Мийка з можливістю підключення до посудомийної машини. Фурнітура з автоматичним перекриттям зливу. Гідрофобні властивості відштовхують молекули води. Реверсивна мийка - можливість встановлення чаші зліва або праворуч
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Тип поверхности | Матовая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | одноважільний |
| Глибина раковини | 163 мм |
| Довжина вирізу | 650 мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 350 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Клас шуму | II (20 < x ≤ 30) |
| Цвет | онікс, чорний |
| Комплектация | аксесуари |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Монтаж | вертикальний |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | реверсивна (можливість установки чаші з лівого або правого боку); можливість підключення до посудомийної машини; гідрофобні властивості відштовхують молекули води; гарантія 18 років |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 440х670х175 |
| Розташування чаші | реверсивна |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип виливу | поворотний |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 086 ₴



