Набір для кухні Deante Doppio, стальна мийка ZEN_X103 + зміш. BYU_060M, сталь — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZENA0103_PR1
2 469 ₴
2 222 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високоміцна нержавіюча сталь. Мийка із сифоном для підключення до посудомийної машини. Природні антисептичні властивості стали. Спеціальний засіб, безпечний для поверхонь, що очищаються.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | одноважільний |
| Глибина раковини | 175 мм |
| Довжина вирізу | 460 мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 350 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Діапазон виливу змішувача | 211 мм |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Клас шуму | II (20 < x ≤ 30) |
| Цвет | нержавіюча сталь, Хром |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Монтаж | вертикальний |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | можливість підключення до посудомийної машини; нержавіюча сталь високої міцності; природні антисептичні властивості сталі; стальний сифон |
| Поверхня мийки | сатин |
| Розмір аератора | М24 |
| Розміри мийки | 430х480x175 |
| Розташування чаші | по центру |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 410 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 222 ₴



