



Корпус Zalman N4 Rev.1 без БЖ, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 3x140мм RGB, 3x120мм RGB, VGA 315мм, LCS ready, TG Side Window, ATX, чорний —
- Готово к отправке
- Код: ERC_N4REV.1_PR1
2 702 ₴
2 432 ₴
Матеріали:
Корпус виготовлений із міцної сталі 0,5мм із надійним чорним покриттям, яке гарантує захист шасі від корозії. У корпусі немає гострих або невідшліфованих граней, що важливо при самостійному чи промисловому складанні.
Передня панель – металева сітка для активної вентиляції, через яку проглядається свічення встановлених вентиляторів.
Бічна панель із вікном із відшліфованого загартованого скла (4мм), яке закріплене гвинтами.
Оптимізоване охолодження:
У комплекті шість вентилятором (з підсвічуванням RGB):
3 шт х 140мм на передній панелі та 2 шт х 120мм на верхній панелі, 1шт x 120 мм на нижній панелі.
Загалом, у корпусі, достатньо посадкових місць для восьми вентиляторів та процесорного охолодження висотою до 163мм. На передню панель можна встановити два 180 або по три 120/140мм вентилятора або одне (120), двох-(240) секційне рідинне охолодження.
Наявність пилових фільтрів
У комплекті два пилові фільтри – магнітний на верхній та стандартний на нижній панелях.
Зручний доступ
Кнопка керування живленням, перезавантаження, аудіо порти, USB 2.0 та USB 3.0 розташовані на верхній панелі.
Підтримує USB 3.0, який забезпечує передачу даних до 10 разів швидше за USB 2.0
Особливості конструкції:
- можливо встановити до 6 HDD/SSD: 2 х 3.5”/4 x 2.5”;
- 7 слотів розширення;
- формат Mini Tower для платформ ATX/mATX/Mini-ITX;
- можливо розмістити блок живлення стандарту ATX довжиною до 180мм, охолодження процесора висотою до 163мм, відеоадаптер довжиною до 315 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.7 кг |
| Высота | 446 мм |
| Глубина | 396 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлених вентиляторів | 6 шт |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | Да |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 163 мм |
| Внутрішні слоти | 2x 3,5 "; 2 x 2.5” |
| Кнопки | Power; Reset; Power LED |
| Макс. довжина блоку живлення | 180 мм |
| Максимальна довжина VGA | 315 мм |
| Материал | Загартоване скло; Пластик; Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 7 шт |
| Охлаждение | 1 х 120 мм вентилятор на задній панелі; 3 x 140 мм на передній панелі; 3 х 120 мм спереду; 2 x 120 мм на верхній панелі; 2 x 120 мм на нижній панелі; 2 x 180 мм на передній панелі |
| По напрямках | ігровий |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Радіатори опціонально, мм | Передня панель: 120/240 |
| Роз'ємів USB 2.0 | 2 шт |
| Роз'ємів USB 3.0 | 1 шт |
| Тип корпуса | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX; micro-ATX; mini-ATX |
| Тип подсветки | підсвітка вентиляторів |
- Цена: 2 432 ₴



