Плита Gorenje газова, 72л, 60x60см, чавун, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GG6A10WFFM_PR1
19 118 ₴
17 206 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Gorenje G400 GG6A10WFFM – це потужна класична газова плита з сучасним підходом до приготування. Велика варильна поверхня, містка духова шафа та продумані деталі роблять цю модель відмінним вибором для сімейної кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Чехия |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Высота | 85 см мм |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глубина | 60 см |
| Грати конфорок | чавунні |
| Діаметр задньої лівої | 7.4 см |
| Діаметр задньої правої | 7.4 см |
| Діаметр передньої лівої | 5.4 см |
| Діаметр передньої правої | 9.9 см |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | деко; решітка; гарантійний талон; інструкція; регульовані ніжки |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Максимальна площа приготування | 1316 см² |
| Матеріал дверцят | скло |
| Матеріал панелі керування | пофарбована сталь |
| Напряжение сети | 230 В |
| Обсяг духовки | 72 л |
| Особенности | термостат; ергономічні перемикачі; електропідпал однією рукою; мілке емальоване деко; знімний склопакет; SilverMatte; дротяні спрямовувачі; унікальна форма HomeMade; освітлення духовки; класична видвижна шухляда; захист від перегріву; решітка |
| Потужність задньої лівої | 1.9 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.9 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1 кВт |
| Потужність передньої правої | 3 кВт |
| Мощность подключения | 27 Вт |
| Споживання електроенергії (класичний нагрів) | 1.67 кВтг |
| Тип | Газовая |
| Тип газа | G20/20 природній газ |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 206 ₴












