Монітор Asus 27" ProArt PA278CGV 2xHDMI, DP, USB-C, 4xUSB, MM, IPS, 2560x1440, 144Hz, 5ms, sRGB 100%, AdaptiveSync, Pivot, HDR400
- Готово к отправке
- Код: ERC_90LM05L1-B04370_PR1
26 446 ₴
23 801 ₴
Відтворення широкої колірної гами
Завдяки здатності монітора відображати всі відтінки колірних просторів sRGB і Rec. 709 ваші фотографії заграють на його екрані новими фарбами.
Бездоганна передача кольору
Параметр «дельта Е», що характеризує точність відтворення кольору на екрані, не перевищує для монітора значення 2. Це означає, що кожен відтінок будь-якого зображення виводиться максимально достовірно – саме так, як задумував його автор.
Фабричне калібрування
Професійні монітори ASUS – це надійний інструмент дизайнера або художника, яким потрібно максимально достовірна передача кольору. Завдяки фабричному калібруванню, точність якого підтверджується сертифікацією CalMAN Verified, модель ProArt Display PA278QV можна без додаткового налаштування використовувати для серйозної творчої роботи над мультимедійним контентом.
Попередньо встановлені режими
Для швидкої оптимізації параметрів монітора під різні додатки призначені встановлені профілі (функція ProArt Preset).
Гнучке налаштування
У режимі користувача (функція ProArt Palette) монітори ASUS дозволяють гнучко змінювати параметри зображення, як-от колірна температура й гамма, щоб із максимальною точністю отримувати саме таке зображення, яке потрібно при роботі з поточним мультимедійним матеріалом. Налаштування балансу білого здійснюється за шістьма координатами, тобто більш гнучко, ніж у більшості моделей-конкурентів.
Інтерфейси
Монітор ProArt Display PA278QV наділений великою кількістю інтерфейсів, включаючи DisplayPort 1.2, mini-DisplayPort, DVI-D і HDMI 1.4. Також у нього є вбудований USB-концентратор, до якого можна підключати периферійні пристрої, наприклад високошвидкісні зовнішні накопичувачі.
Точні виміри
QuickFit – це віртуальна лінійка, яку можна відобразити на екрані, щоб зрозуміти, наскільки зображення у своєму реальному розмірі відповідає тому чи іншому формату, не роздруковуючи його на папері.
Фільтрація синього світла
У моніторах ASUS реалізується функція фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню.
Мінімізація мерехтіння екрана
Для запобігання неприємних симптомів, пов'язаних із втомою очей, фахівці ASUS розробили технологію Flicker-Free, яка на екрані мерехтіння екрана. Монітори з цією технологією роблять взаємодію з комп'ютером більш комфортною.
Ергономічний дизайн
Підставка монітора моніторів ProArt дозволяє зі зручністю налаштовувати положення екрана: змінювати кут нахилу та висоту, а також повертати його навколо своєї осі та переводити в портретний режим. Такий режим зручний для роботи з довгими документами, написання програмного коду та перегляду веб-сторінок. Підставку можна швидко зняти без використання інструментів, щоб потім закріпити монітор на стіні за допомогою VESA-сумісного кронштейна.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 8.5 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 21 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | 2 шт |
| LED підсвічування | Да |
| Встроенные динамики | Да |
| Входы | Display Port; USB-C; 4xUSB |
| Габарити (ШхВхТ) | 615x(372~524)x228 мм |
| Глибина кольору | 10 біт, 1073.7 млн. кольорів |
| Дополнительно | Гніздо для замка Kensington |
| Диагональ экрана | 27 " |
| Цвет | чорний-сірий |
| Колірний обхват | 100 % |
| Комплектация | монітор |
| Контрастність (динамічна) | 100000000:1 |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Угол наклона | від -5 до +35° |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Поворотный экран | Да |
| Назначение | для дому та офісу |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Регулировка по высоте | 150 |
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Розмір пікселя | 0.233 мм |
| Технологии | Flicker free; Trace Free Technology; Low Blue Light; Color Temperature Selection; Gamma adjustment; Adaptive Sync; QuickFit; HDCP ; Color Accuracy; ProArt Preset; ProArt Palette |
| Тип устройства | монітор |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 350 кд/м2; 400 кд/м2 |
- Цена: 23 801 ₴











