Блок живлення CHIEFTEC Vita (850W), >85%, 80+ Bronze, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 6xSATA, 4xPCIe 8pin(6+2)
- Готово к отправке
- Код: ERC_BPX-850-S_PR1
3 564 ₴
3 208 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блоки живлення із серії Vita оснащені додатково довгими, чорними кабелями, що робить їх придатними для геймерів, які використовують стандартні системи і збирають свої комп'ютери навіть у великих корпусах. Крім того, тихий вентилятор діаметром 120 мм оптимізує баланс між охолодженням і рівнем шуму.
Серія блоків живлення Vita - це надійний вибір для всіх комп'ютерних вимог, обладнаний усіма необхідними сучасними функціями захисту та безпеки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| 8pin EPS (4+4) | 2 шт |
| Molex (IDE) | 2 шт |
| PCI-E | 500 мм |
| PCI-E 8pin | 4 шт |
| SATA | 6 шт |
| Вес | 1.9 кг |
| Входное напряжение | 100-240 |
| Вхідний струм | 10-5 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 86 x 150 x 140 |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Комбіноване навантаження | +3.3V&+5V - 100 Вт; +12V1, +12V2 - 750W |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная нагрузка | +3.3V - 18A; +5V - 18A; +12V 70.8A; -12V 0.3A / 3.6W; +5VSB - 3.0A / 15W кг |
| Мощность | 850 Вт Вт |
| Сертифікат 80 PLUS | bronze |
| Стандарт ATX 12В в. | 2.53 |
| Тип | для ПК |
| Тип PFC | активна |
| Частота | 50-60 |
Информация для заказа
- Цена: 3 208 ₴












