Монітор DELL 27" AW2725DF HDMI, 2xDP, USB, QD-OLED, 2560x1440, 360Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3%, FreeSync, Pivot, HDR TrueBlack 400 —
- Готово к отправке
- Код: ERC_210-BLHH_PR1
45 294 ₴
40 765 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монітор DELL 27" AW2725DF має 27-дюймовий QD-OLED екран з роздільною здатністю 2560x1440 (Quad HD), забезпечуючи високу якість зображення. Його частота оновлення складає 360Hz, а час відгуку — лише 0.03 мс, що робить його ідеальним для ігор з високою швидкістю. Монітор підтримує широкий колірне охоплення DCI-P3 99.3% і технологію FreeSync для плавної графіки. HDR TrueBlack 400 забезпечує глибокий контраст і яскраві кольори. Він також має різноманітні порти для підключення, включаючи HDMI, два DisplayPort, USB, і підтримує функцію Pivot для гнучкого налаштування екрану.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 27.6 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Входы | HDMI; 2 x DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4); 1 x USB 3.2 Gen 1; 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Габарити (ШхВхТ) | 609,11 x 359 x 67,6 |
| Диагональ экрана | 26.7 " |
| Диапазон рабочих температур | 0° - 40°C |
| Колірний обхват | 99.3 % |
| Комплектация | монітор; Інструкція; Стійка; 1 кабель Power cable; 1 кабель DisplayPort to DisplayPort 1.4; 1 кабель USB-C to DisplayPort 1.4; 1 кабель USB 3.2 Gen1 (5 Гбіт/с). |
| Угол наклона | від -5 до + 21° |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Область перегляду (HxV) | 590,42 x 333,72 |
| Поворотный экран | Да |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Назначение | Для игр |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Розмір пікселя | 0.2292 мм |
| Технологии | AMD FreeSync; Low Blue Light; AlienFX Light; HDR TrueBlack 400 |
| Тип устройства | монітор |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 360 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 40 765 ₴










