
Стійка ZPAS 19", 42U, SRX, підлогова дворамна, глибина 800 мм, максимально 250кг, чорна — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_W-6026-01-04-161_PR1
24 774 ₴
22 297 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стійка ZPAS 19'' підлогова дворамна 42U глибиною 800 мм чорний колір. Вантажопідйомність: до 250 кг рівномірного навантаження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zpas |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Грузоподъемность | 250 кг |
| Высота | 42 U мм |
| Глубина | 80 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Особенности | покриття: порошкова емаль |
| Назначение | Для встановлення серверного обладнання |
| Тип | Стойка |
| Ширина | 56 см мм |
| Ширина стойки | 19 " |
Информация для заказа
- Цена: 22 297 ₴



