
Шафа ZPAS 19", 42U, SZB IT, передні перфоровані, задні перфоровані розпашні, 600x1000 мм, максимально 1500кг, чорна — Новый
- Готово к отправке
61 215 ₴
55 094 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шафа 19", 42U SZB IT створена для надійного розміщення серверного обладнання у сучасних дата-центрах. Вона має перфоровані передні і задні двері для оптимального повітряного потоку, що забезпечує ефективне охолодження техніки. Витримує навантаження до 1500 кг, що робить її ідеальним вибором для важкого обладнання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zpas |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 42 U мм |
| Глубина | 100 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Листовая сталь |
| Особенности | Ступінь захисту IP 20; перфоровані двері; регульовані ніжки |
| Тип | Шафа телекомунікаційна |
| Тримальна здатність (статична) | 1500 кг |
| Ширина | 60 см мм |
| Ширина стойки | 19 " |
Информация для заказа
- Цена: 55 094 ₴



