Комутатор NETGEAR GS305PP 5xGE (4xPoE), 83Вт, Некерований — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GS305PP-300EUS_PR1
8 852 ₴
7 967 ₴
Унікальна технологія NETGEAR PoE автоматично балансує потужність PoE залежно від потреб пристрою незалежно від виявленого класу PoE. Цей комутатор забезпечує живлення, необхідне пристрою, на детальному рівні.
ФУНКЦІОНАЛ
Можливість конфігурування - 5x гігабітних портів Gigabit Ethernet, у т.ч. 4x порти з підтримкою PoE+
PLUG-and-PLAY - просте налаштування, відсутність потреби у встановленні або налаштуванні програмного забезпечення та відсутність потреби в обслуговуванні
Повна ефективність - неблокувальна комутаційна архітектура для максимальної пропускної здатності під час передавання даних
Power over Ethernet - 4 порти PoE+ із загальним бюджетом потужності 83 Вт для живлення бездротової точки доступу, IP-камер, IP-телефонів та ін. пристроїв
Безшумна робота - безвентиляторний дизайн означає нульовий додатковий шум, де б він не знаходився, що робить його ідеальним для чутливих до шуму зон
Енергоефективність - оптимізація енергоспоживання комутатора для зниження експлуатаційних витрат
Надійність - міцний металевий корпус
Унверсальність монтажу - підтримує настільне і настінне розміщення, в комплект входить набір для настінного монтажу
Універсальний дизайн - забезпечення взаємодії з будь-якими стандартними пристроями PD
Автобалансування і розподіл потужності PoE - унікальна технологія NETGEAR FlexPoE автоматично підтримує потужності PoE на найдетальнішому рівні для кожного порту залежно від потреб пристрою
NETGEAR FlexPoE - також надає можливість нарощування потужності PoE+ до 183 Вт (з модулем живлення, що купується окремо)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netgear |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9216 байт |
| MTBF (середній наробіток на відмову) | 3222482 г |
| Индикаторы | на пристрій; на порт |
| Бюджет потужності PoE | 83 Вт |
| Вес | 460 г |
| Габариты (мм) | 158 x 101 x 29 |
| Енергозбереження | IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE); Short Cable Detection |
| Питание | 54 В, 1.66A, 90 Вт внешний источник питания |
| Комплект поставки | Адаптер живлення; Комутатор; інструкція; Комплект для настінного монтажу; Шнур живлення |
| Количество портов | 5 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість кріплення на стіну | Да |
| Охлаждение | безвентиляторна система охолодження |
| Порти | 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet; 4х PoE+ Gigabit Ethernet 10/100/1000Мбіт/с |
| Робоча вологість | до 90% без конденсації |
| Рабочая температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір буфера | 128 КБ |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3x Flow Control; IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet; IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet; IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet; IEEE 802.3 CSMA/CD; 802.3az Energy Efficient Ethernet; 802.1p Priority QoS (всі моделі) |
| Таблиця MAC-адрес | 2000 записів |
| Тип | Комутатор |
- Цена: 7 967 ₴












