



Комутатор TP-LINK TL-SG3452 48xGE, 4xSFP, Керований L2 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_SG3452_PR1
20 994 ₴
18 895 ₴
Гігабітний комутатор для створення мережі Omada
JetStream 48-портовий гігабітний керований комутатор 2-го рівня з 4 SFP-слотами.
Програмно-контрольована мережа (SDN) з хмарним доступом
Платформа Omada SDN об'єднує точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи стовідсоткове централізоване хмарне управління. Omada дозволяє легко створити масштабовану мережу з керуванням з єдиного інтерфейсу, а також забезпечує безшовне Ethernet та бездротове з'єднання, яке ідеально підходить для використання в готелях, освітніх установах, закладах роздрібної торгівлі, офісах тощо.
Захист мережі
TL-SG3452 має функції прив'язки IP-MAC-port-VID, а також захистом портів, захистом від мережевих штормів та функцією DHCP Snooping, що захищають від безлічі мережевих атак. Також доступний вбудований список поширених DoS-атак, що дозволяє запобігти таким атакам. Крім цього, функція списків контролю доступу (ACL, L2-L4) дозволить обмежувати доступ до важливих мережевих ресурсів, відхиляючи пакети на підставі MAC-адреси, IP-адреси, TCP/UDP-портів і VLAD ID. Також комутатор підтримує стандарт 802.1X, який дозволяє мережевим клієнтам проходити аутентифікацію через сервери RADIUS/Tacacs+.
Розширені функції управління
TL-SG3452 підтримує широкий набір функцій рівня 2+, зокрема 802.1Q Tag VLAN, віддзеркалення порту, STP/RSTP/MSTP, LACP та Flow Control 802.3x. Функція відстеження мережевого трафіку IGMP Snooping забезпечує оптимізовану передачу мультикаст-потоку безпосередньо до кінцевих користувачів. Таке рішення допомагає позбутись надмірного трафіку, в той час, як функція IGMP throttling & filtering на рівні порту запобігає несанкціонованому мультикаст-доступу.
Розширені функції пріоритезації даних
Пріоритезація голосового та відеотрафіку виконується за IP-адресою, MAC-адресою, портом TCP/UDP. Пріоритезація (QoS) дозволить зберегти плавність голосових та відеододатків, навіть за невисокої пропускної здатності.
Функції для інтернет-провайдерів
TL-SG3452 підтримує такі функції, як sFlow, QinQ, L2PT, PPPoE ID Insertion та IGMP-аутентифікація. Протоколи 802.3ah OAM та DLDP спрощують моніторинг та усунення несправностей в мережі.
Підтримка IPv6
TL-SG3452 підтримує функції IPv6, зокрема Dual IPv4/IPv6 Stack, MLD Snooping, IPv6 ACL (список управління доступом), DHCPv6 Snooping, інтерфейс IPv6, PMTU Discovery та IPv6 Neighbor Discovery, завдяки яким пристрій буде готовий до використання в мережах наступного покоління.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9216 байт |
| VLAN | VLAN на основі порту; VLAN на основі MAC-адреси; 4K груп VLAN; Протокол VLAN; Приватна VLAN; GARP/GVRP |
| Інтерфейси середовища передавання | AUTO MDI/MDIX |
| Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Габариты (мм) | 44 x 440 x 220 |
| Дополнительные возможности | Контроль потоку IEEE 802.3x |
| Питание | 100-240 |
| Комплект поставки | гумові ніжки; Кабель живлення; Комутатор; Комплект для монтажу в стійку; Керівництво по налаштуванню |
| Комутаційна матриця | 104 Гбіт/с |
| Количество портов | 52 |
| Максимальная потребляемая мощность | 33.52 Вт |
| Мережеві кабелі | 10Base-T; 100BASE-TX; 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Особенности | Physical Security Lock |
| Порти | 4 x SFP; 48 x 10/100/1000 RJ45; 1 консольний порт Micro-USB; 1 консольний порт RJ45 |
| Программное обеспечение | Microsoft; Mac OS; Linux; UNIX; NetWare; Windows |
| Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Рабочая температура | від 0 до 40 °C |
| Рівень комутатора | 2 рівень |
| Сертифікати | CE; FCC; RoHS |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.1p QoS; IEEE 802.1q; IEEE 802.1p; IEEE 802.1d; IEEE 802.1s; IEEE 802.1x; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3u; IEEE 802.3x; IEEE 802.1w; IEEE 802.3ad; IEEE 802.3i; 802.1p; IEEE802.3z |
| Таблиця MAC-адрес | 16000 записів |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Тепловыделение | 114.37 BTU/год |
| Тип | Комутатор |
| Тип коммутатора | керований |
| Швидкість передачі пакетів | 77400 пакет./сек |
- Цена: 18 895 ₴



