Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 1000VA/900W, RM 2U, LCD, USB, RS232, 6xC13 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_9SX1000IR_PR1
59 693 ₴
53 724 ₴
Графічний РК-дисплей
Новий графічний РК-дисплей надає на одному екрані чітку інформацію про стан безперебійника і виміряні показники. Положення рідкокристалічного дисплея можна відрегулювати так, щоб забезпечувати найкращі кути огляду під час використання.
Готовий до віртуалізації
Завдяки додатковій мережевій платі та програмному пакету Intelligent Power Software Suite компанії Eaton, сумісному з усіма основними операційними системами, ДБЖ 9SX безперешкодно інтегрується в провідні програмні середовища віртуалізації та з хмарними інструментами взаємодії.
Подовжений час роботи
Джерело безперебійного живлення Eaton серії 9SX дає змогу збільшити час автономної роботи завдяки доповненню системи зовнішніми акумуляторними модулями з підтримкою функції гарячої заміни. Такі додаткові акумуляторні модулі автоматично розпізнаються ДБЖ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.7 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Время работы при полной нагрузке | 6 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Интерфейс | USB; 1 клемна мініколодка; 1 слот для карт; RS-232 |
| Вид | ДБЖ серверів та мережевого обладнання |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Вихід | 6xC13 |
| Вхід | C14 |
| Входное напряжение | 190-276 В |
| Дисплей | Да |
| Дополнительно | можливість додавання додаткових батарей до 4 шт.; 2 групи вихідних роз'ємів; управління батареєю ABM або стандартним режимом заряду з термокомпенсацією (вибирається користувачем) |
| Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Комплектация | правила техніки безпеки; брошура до ПЗ; 2 шнури для підключення обладнання; набір для монтажу в стійку 19’’; ДБЖ; кабель зв'язку RS232; шнур для підключення до електромережі змін. струму; USB-кабель |
| Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| Максимальний ККД | 99 |
| ПЗ | Intelligent Power |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86,5 x 438 x 438 |
| Уровень шума | 41 дБ дБ |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | онлайн с подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час роботи при половинному навантаженні | 16 хв |
- Цена: 53 724 ₴









