



Джерело безперебійного живлення Eaton 5P G2, 1150VA/920W, RM 1U, LCD, USB, RS232, 6xC13 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5P1150IRG2_PR1
62 486 ₴
56 237 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Eaton 5P G2 - це лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення потужністю 1150VA (920W) у форм-факторі RM 1U. Пристрій забезпечує стабільну роботу критичного обладнання завдяки чистій синусоїді на виході та широкому діапазону вхідної напруги (150–294V). Оснащений 6 розетками IEC C13 з можливістю дистанційного керування, інтерфейсами USB, RS232 та слотом для карт Network-M3. Графічний РК-дисплей спрощує управління, а сучасна технологія заряду батарей ABM подовжує їх термін служби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.2 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Время работы при полной нагрузке | 3 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB; RS232; релейні контакти; мініатюрний клемний блок; 1 слот для карт |
| Вид | ДБЖ серверів та мережевого обладнання |
| Висота ( unit ) | 1 U |
| Вихід | 6 x IEC 320 C13 |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Входное напряжение | 150-294 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія на акумулятор | 2 рік |
| Дисплей | Да |
| Дополнительно | керовані групи розеток; технологія триступеневого заряду акумуляторних батарей |
| Ефективна вихідна потужність | 920 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1150 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 43,2 x 438 x 509 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи при половинному навантаженні | 8 хв |
Информация для заказа
- Цена: 56 237 ₴



