Блок живлення CHIEFTEC Vega (850W), >90%, 80+ Gold, 135мм FDB, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 4xPCIe
- Готово к отправке
- Код: ERC_PPG-850-S_PR1
4 713 ₴
4 242 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія Vega оснащена перетворювачем LLC Half-Bridge з технологією DC-to-DC для покращення енергетичної ефективності та стабільності. Додатково виключно довгі, рідні чорні кабелі роблять їх придатними для мейнстрім-геймерів, які збирають свої системи у великих корпусах.
Крім того, 135-мм вентилятор FDB оптимізує баланс між продуктивністю охолодження та рівнем шуму. Серія Vega - це ваше надійне рішення для всіх комп'ютерних потреб, оснащене всіма необхідними сучасними функціями захисту та безпеки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Molex | 400 мм |
| SATA | 450 мм |
| Вес | 2.07 кг |
| Входное напряжение | 100-240 |
| Вхідний струм | 12-6 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 85 x 150 x 150 |
| Диаметр вентилятора | 135 мм |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Захист від надлишкового струму | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Захист від перенапруги | Да |
| ККД | 90 % |
| Цвет корпуса | Черный |
| Конектори | 3 x Molex; 6 x SATA; 1 х 20+4 PIN ATX; 4 х 8 PIN PCIe (6+2) ; 8 PIN EPS (4+4); 16 PIN PCIe GEN5 |
| Максимальная нагрузка | +12V2 - N/A; +3.3V - 20A; +5V - 20A; +5V & +3,3V combined 100W; +12V 70.8A; +12V1, +12V2 combined 850W; -12V 0.3A / 3.6W; +5VSB 3.0A / 15W кг |
| Мощность | 850 Вт Вт |
| Сертифікат 80 PLUS | gold |
| Стандарт ATX 12В в. | 3.1 |
| Тип | для ПК |
| Тип PFC | активна |
| Частота | 50-60 |
Информация для заказа
- Цена: 4 242 ₴











