
Шафа MIRSAN 19", 20U, GTN SERVER, склянні двері, 800x800 мм, максимально 1000 кг, чорна — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MR.GTN20U88DE.01_PR1
23 222 ₴
20 900 ₴
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
- Збірна несуча конструкція (плита нижня, плита верхня, чотири несучі стійки);
- Передні двері скляні і замком із ручкою;
- Двері задні сталеві, укорочені. Зверху і знизу їх встановлено панелі 3U зі щітковим введенням для кабелю;
- Дві бічні, суцільні стінки з одноточковим замком;
- Дві пари монтажних профілів на відстані 19" з можливістю регулювання за глибиною;
- Перфорація під вентиляторний блок і кабельне введення у верхній плиті;
- Регульований кабельний ввід з ущільнювачем у нижній плиті;
- Регульовані ніжки, ролики замовляються окремо.
Ступінь захисту: IP 20 згідно зі стандартом EN 60529
Обробка поверхні:
Каркас, бічні стінки, двері, пофарбовані порошковою фарбою з великою структурою кольору RAL 7035 (сірий) RAL 9005 (чорний).
Монтажні та поперечні профілі - алюцинк.
Максимальна дозволена вага обладнання встановленого в шафі: 1000 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirsan |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 U мм |
| Глубина | 80 см |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | передні двері; верхня плита; регулювальні ніжки; 4 стійки; 2 бічні стінки з одноточковим замком; нижня плита; пара монтажних профілів; двері задні сталеві |
| Максимальна дозволена вага обладнання встановленого в шафі | 1000 кг |
| Особенности | Поставляється в розібраному вигляді; Ступінь захисту IP 20 |
| Тип | Монтажна шафа підлогова |
| Ширина | 80 см мм |
| Ширина стойки | 19 " |
- Цена: 20 900 ₴



