


Витяжка Faber телескопічна, 90см, 1069м.куб/год, Maxima Ng Eco Ev8 Wh A90, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_315.0635.141_PR1
13 780 ₴
12 402 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Телескопічна вбудована витяжка - це ідеальний вибір для тих, хто шукає стильний та ефективний засіб вентиляції для кухні. Її передові функції та сучасний дизайн роблять її незамінною апаратурою в сучасних кухнях, забезпечуючи комфортний та приємний досвід приготування їжі. Витяжка обладнана енергоефективними світлодіодами, які освітлюють робочу поверхню, забезпечуючи яскравість та видимість під час приготування їжі та створюючи атмосферу в кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Турция |
| Уровень шума | 67 дБ |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Жироуловлюючий фільтр | можна мити в посудомийній машині |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Белый |
| Максимальная производительность | 1069 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | 2 світлодіоди |
| Мощность | 250 Вт Вт |
| Производительность | 640 м³/год |
| Давление | 490 Па |
| Управление | електромеханічний слайдер |
| Ширина | 90 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 402 ₴



