Корпус Zalman T4 Plus без БЖ, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1x120мм ARGB, VGA 3200мм, LCS ready, TG Side Panel, mATX, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_T4PLUSWHITE_PR1
2 069 ₴
1 862 ₴
Матеріали: корпус виготовлений із міцної сталі 0,5мм. Порошкове напилення шасі з підвищеною зносостійкістю. Біле фарбування з порошковим напиленням робить корпус стійким до корозії та практичним в експлуатації. У корпусі немає гострих або невідшліфованих граней, що важливо при самостійному чи промисловому складанні.
Передня панель – шліфований пластик з перфорацією та ARGB підсвічуванням верхнього сегмента конструкції.
Бічна панель із загартованого скла. Продумано не складне гвинтове кріплення з демпферами.
Оптимізоване охолодження та підсвічування:
У комплекті 120мм ARGB вентилятор.
Додатково передбачено місце для шести вентиляторів: під 2 штуки попереду (120мм або 140мм), зверху (120мм) або на нижній (120мм) панелях.
Загалом, у корпусі, достатньо посадкових місць для семи вентиляторів та процесорного охолодження висотою до 157мм.
Зручний доступ
Кнопка керування живленням, перезавантаження, аудіо порти, USB 2.0 та USB 3.0 розташовані на верхній панелі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| Форм-фактор | mATX |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота | 425 мм |
| Глубина | 385 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлених вентиляторів | 1 шт |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) | Да |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 157 мм |
| Внутрішні слоти | 2 x 2.5”; 1 x 3.5"/2.5" Combo; 1 x 3.5" |
| Кнопки | Power; LED Button |
| Макс. довжина блоку живлення | 150 мм |
| Максимальна довжина VGA | 320 мм |
| Отворів під слоти розширення | 4 шт |
| Охлаждение | 2 x 120мм вентилятори на передній панелі; 2 x 140 мм спереду; 2 x 120 мм на верхній панелі; 2 x 120 мм на нижній панелі; 1 x 120 мм на задній панелі |
| По напрямках | стандратний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120; Верхня панель: 120/240; Передня панель: 120/140/240 |
| Роз'ємів USB 2.0 | 1 шт |
| Роз'ємів USB 3.0 | 2 шт |
| Тип корпуса | Mini ITX |
| Тип материнської плати | micro-ATX; mini-ATX |
| Тип подсветки | ARGB |
- Цена: 1 862 ₴












