Водонагрівач електр. TIKI круглий GBF, 80л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, B, білий, 700157 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GBF80E5-ECON_TIKI_PR1
14 352 ₴
12 917 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний водонагрівач TIKI GBF на 80 літрів – ефективне рішення для нагріву води у побуті. Оснащений "сухим" теном потужністю 2 кВт, що забезпечує тривалий термін служби та знижує утворення накипу. Зручне електронне керування дозволяє легко налаштовувати температурний режим. Має клас енергоефективності B та стильний білий дизайн, що пасуватиме до будь-якого інтер’єру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Страна производитель | Сербия |
| Вес | 30 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вес с водой | 110 кг |
| Витрата електроенергії | 7.251 кВтгод/24год |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 83.5 x 48 x 49 |
| Дополнительно | індикація роботи ТЕНу; налаштування температури термостата - eco; під’єднання до мережі - G 1/2 |
| Питание | електромережа 230 В |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Змішана вода при 40°C | 116 л |
| Класс влагозащиты | IP 24 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Белый |
| Количество нагревательных элементов | 2 шт шт. |
| Номинальный ток | 8.7 |
| Обсяг ємності для води | 80 л |
| Реальний об'єм | 76.1 л |
| Робочий тиск, МПа | 0.9 |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт при работе |
| Теплові втрати при Т = 65 ° C | 1.85 кВт/год за 24 год |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | сухий ТЕН |
| Толщина изоляции | 17 мм |
| Управление | електронне |
| Установка | Настенная |
| Функции | захист від замерзання; світлодіодний термометр; функція самонавчання; індикація несправності термостата; сухий протипожежний захист; індикація перегрівання; індикатор інтелектуальної роботи; регулювання діапазону температури |
| Час нагрівання | 157 |
Информация для заказа
- Цена: 12 917 ₴












